YURT İÇİ KONTEYNER TAŞIMACILIĞI

Konteynır Nakliye torlak taşımacılık, yurt içi konteynır taşımacılığı alanında yaygın faaliyet göstermektedir. Her türlü kapasitede konteynır yükünüzü, istediğiniz limandan istediğiniz adrese güvenilir ve sistemli çözümlerle gerçekleştirmektedir. Konteynır taşımacılığında, sektörün öncü kuruluşlarından biri olmayı hedefleyen torlak taşımacılık; Yurt içinde gerçekleşecek tüm konteynır nakliye çalışmalarınızda, deneyimli kadrosu, son teknoloji ekipmanları ve geniş araç kapasitesi ile her zaman hizmetinizdedir… İthalat/İhracat Taşımaları FCL/LCL Konteynır Taşımaları Dökme Yük Taşımacılığı Yeni olmanın verdiği heyecan doğrultusunda iş deneyime sahip dinamik ve ciddi bir ekip çalışması ile müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya yönelik , güvenli, süratli ve ekonomik bir taşıma hizmeti sunuyoruz.

torlak-tasima-politikamiz
TAŞIMA POLİTİKAMIZ
 •  Sürekli iletişimi sağlamak
 • Taşıma sırasında sürekli bilgilendirme ve güvenlik garantisi
 • Taşıma sırasında çalışan takım arkadaşlarımızın dikkatli ve hızlı bir şekilde işlerini tamamlamaları
 • İşin başından sonuna kadar bütün yükü omuzluyoruz
 • Müşteri memnuniyetini hedef alıyoruz
TORLAK-ARAC-POLİTİKAMİZ-1
ARAÇ POLİTİKAMIZ
 • Yola çıkacak aracın tüm kontrolleri yapıldıktan sonra taşıma işlevine başlıyoruz
 • Dikkatli ve prensipli sürücülerimizle yola çıkıyoruz.
 • Maliyeti uygun tutmak için sizin yükünüze en uygun aracı seçerek işe başlıyoruz
TORLAK-MUSTERİ-POLİTİKAMİZ
MÜŞTERİ POLİTİKAMIZ
 • Torlak Nakliyat olarak müşteri memnuniyetini öncelikli hedef olarak görüyoruz
 • Tarafımızca oluşabilecek tüm olumsuzluklarda sorumluluğu alıyoruz .
 • Müşteri iletişimini artırarak yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırıyoruz

TORLAK NAKLİYATLA NAKLİYE SÜRECİNİZ GÜVENLİ VE SÜREKLİ DENETİM ALTINDA

Profesyonel ve deneyimli nakliye koordinatörleri ekibimiz, her bir dosya için en doğru nakliye turunu belirlemek için müşterilerimize yardım eder. Bunlar; kara deniz ve hava yolu olmaktadır. İşine odaklı dosya koordinatörümüz, eşyaların hacmine ve gidecekleri ülkeye bağlı olarak en iyi nakliye yöntemini planlayacak ve eşyalar yeni eve güvenli bir şekilde teslim edilene kadar, tüm nakliye surecinde takipçisi olacaktır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Hala kafanıza takılan sorular mı var?

Nakliyat sigortasının yaptırılması için yasal zorunluluk bulunmamaktadır. Şehir içi eşya veya malzeme nakliyesi esnasında, değerli malzeme veya eşyalar haricinde sigorta yapılması olayı pek görülmemektedir(antika veya elektronik cihazlar vb.). Fakat şehirler arası nakliyatta, nakliyat sigortası yapılmalıdır.

Evet, kesinlikle depolama sigortası yapılması zorunludur.Eşyalarınızın uzun bir süre depolarda kalacağını hesaba katacak olursak, her türlü tedbir için sigortasının yapılması gereklidir.

Her sektörde olduğu gibi  nakliyat şirketleri arasında da büyük fiyat farklılıkları olabiliyor ama kesinlikle ucuz firmaları tercih etmeyiniz. Masrafların altında fiyat verdiklerinden ve taşıma günü normalin dışında bir gider çıkartarak sizden bu ek ücreti taleb ederler. “Kdv’si var, katınız yüksek, araba yanaşmadı, eşyanız çok…” vs. mazeret uydururlar ve ayrıca tecrübesiz eleman çalıştırarak maliyetlerini kısmaya çalışırlar

Taşınacak evin kapasitesine göre 4-5 veya 6 kişi ile yapılır.

Kesinlike evet. Taşınmadan en az 24 saat önce arayıp, nakliyat koşulları hakkında pazarlığınızı yaparak, taşınma gününe rezervasyon yaptırmalısınız.

GÜVENLİ & GÜVENİLİR

Tecrübeli ekibimiz ile güvenle taşıyoruz

HIZLI TAŞIMACILIK

En hızlı ve güvenli şekilde nakliyeniz tamamlanarak işiniz aksamayacak ve zamandan tasarruf edeceksiniz

24/7 İLETİŞİM

Nakliyat öncesinde nakliyat sırasında ve sonrasında aklınıza takılan tüm soruları cevaplıyoruz ve ayrıca istediğiniz zaman durum bilgilendirmesi yapıyoruz

0212 807 04 06
Tıklayıp Arayabilirsiniz
Whatsapp
0532 695 44 13
Tıklayıp Yazabilirsiniz